Biorezonanční terapie

CO JE PLAZMOVÝ GENERÁTOR RPZ14?

Plazmový generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí, které úspěšně ničí viry, bakterie, plísně a parazity ve vašem těle.

 

Přístroj byl sestrojen na základě znalostí a poznatků Dr. Royal Raymond Rifa, který jako první zjistil, že každý mikroorganismus má svoji vlastní a pro svůj druh unikátní frekvenci. Toto vlnění jej odlišuje od jiných mikroorganismů. Pokud tuto unikátní frekvenci za použití plazmového generátoru uměle vyprodukujeme s dostačujícím výkonem a zaměříme právě na tento mikroorganismus, po určité době dojde k jeho destrukci.

 

Jelikož je aplikace bezkontaktní, mohou ji využívat  děti, nemocní, ale také naši domácí mazlíčci.

 

Přínosy aplikace plazmového generátoru

 Likviduje zjištěné zátěže, aktivuje imunitní systém a proudění lymfy a toku krve, poměrně rychle tlumí bolest a celkově urychluje proces hojení a léčení.

Jelikož se v  rodinách vyskytují mnohdy stejné patogeny, které u jednoho člena rodiny způsobují zdravotní problém a jiný je bez příznaků, ale je tzv. bacilonosič, doporučujeme, aby terapii absolvovala celá rodina, a tím zabránila opakovaným návratům zdravotních potíží tzv. reinfekcím.

 

Terapie je nevhodná pro lidi s kardiostimulátorem nebo většími kovovými implantáty.


Co můžete očekávat po terapii plazmovým generátorem?

 

V závislosti na zdravotním problému a jeho délce: únavu, větší zahlenění a kašel, objemnější a častější vylučování, bolest hlavy a různých částí těla, přechodné zhoršení zdravotního stavu, jako důsledek uvolňování toxických zátěží z různých částí těla.

Jednobuněčné mikroorganismy Paramecium Caudatum vystavené jejich MORs (usmrcující) frekvenci 1,15 kHz, dvojnásobně zrychleno oproti reálnému času pokusu. Obdélníkové, kladně vyvážené pulsy rozkmitají buněčnou membránu a po krátké době dochází k jejímu protržení a tedy zničení mikroorganismu. Jakmile je mikroorganismus usmrcen, dochází k okamžitému „odklízení“ takto deaktivovaných jedinců imunitním systémem.


Plazmový generátor RPZ 14 nenahrazuje odbornou lékařskou péči, je pouze doplňkem alternativní medicíny.

plasma generator Harmony Life

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?