O nás

PEVNÉ ZDRAVÍ JE DAR A PROTO BYCHOM MĚLI SAMI PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST A STARAT SE O NĚJ.
Z TOHOTO DŮVODU VZNIKLO HARMONY LIFE.

Naše hodnoty

Naší specializací je celostní přístup ke každému klientovi, který se rozhodne využít služeb našeho centra na základě mnohaletých zkušeností s detoxikací, 16ti letých zkušeností z biorezonanční analýzou a 12ti letých zkušeností s plazmovým generátorem.

Vnímáme člověka jako jeden celek – tělo, mysl i duši. Léčením těla dokážeme ovlivnit pozitivně mysl, ale také pomocí pochopení nesprávné myšlenky je možno uzdravit tělo tam, kde došlo k projevení myšlenky jako nemoci.

Nezabýváme se léčením nemocí, ale především jejich předcházení. Pokud už k onemocnění vašeho těla přeci jen došlo, hledáme a nacházíme příčiny této nemoci a prostřednictvím pochopení vzájemných souvislostí mezi nimi dojít k vyléčení.

 

Proč Harmony Life?

KOMPLEXNÍ SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU

Všechny nabízené služby poskytujeme pro Vás i pro členy Vaší rodiny v prostorách našeho centra. Nemusíte nikam docházet, vše najdete u nás!

 

DISKRÉTNOST A INDIVIDUÁNÍ PŘÍSTUP

Respektujeme a klademe důraz na soukromí našich klientů, rovněž nenabízíme rychlá univerzální řešení, ale preferujeme individuální přístup ke každému z Vás.

 

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

  NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLUŽBY

  plasma generator Harmony Life
  BIOREZONANČNÍ TERAPIE

  Přístrojem Plazmový generátor RPZ 14 provádíme komplexní biorezonanční detoxikaci. Plazmový generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí, které úspěšně ničí viry, bakterie, plísně a parazity ve vašem těle.

  DORNOVA METODA

  Při naši terapii Dornovou metodou se neřeší důsledky, ale hledají se prvotní příčiny a souvislosti, tzn. neřeší se pouze problémová oblast, ale nachází se příčina, která je vesměs v nestejné délce končetin a blokádách v SI skloubení.

  CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?