Ceník

DIAGNOSTIKA PŘÍSTROJOVÁ

Nabízíme komplexní neinvazivní biorezonanční energetickou NLS analýzu a diagnostiku stavu Vašeho organismu přístrojem OBERON, určení orgánových energetických disbalancí a patogenních zátěží (viry, bakterie, paraziti, plísně, alergeny, těžké kovy, atd.), včetně návrhu vhodného terapeutického postupu.

Úvodní analýza a diagnostika – dospělý

1 200,- Kč

Kontrolní analýza a diagnostika – dospělý

600,- Kč

Úvodní analýza a diagnostika – dítě do 15 let

600,- Kč

Kontrolní analýza a diagnostika – dítě do 15 let

600,- Kč

TERAPIE PŘÍSTROJOVÁ

Nabízíme plazmaterapii přístrojem plazmový generátor RPZ14, detoxikační lymfatickou drenáž přístrojem Pneuven Relax 4.14PD a harmonizační metaterapii přístrojem OBERON.

PLAZMATERAPIE přístrojem plazmový generátor RPZ14

(po úvodní diagnostice v našem centru)

150,- Kč /60min

PLAZMATERAPIE přístrojem plazmový generátor RPZ14

(bez úvodní diagnostiky v našem centru)

400,- Kč /60min

LYMFATICKÁ DRENÁŽ přístrojem Pneuven Bevuk Relax 4.14PD

300,- Kč /60min

METATERAPIE přístrojem OBERON

400,- Kč /60min

TERAPIE MANUÁLNÍ

Nabízíme rovněž klasické tradiční manuální detoxikační, harmonizační a regenerační terapie prováděné certifikovanými terapeuty.

DORNOVA METODA

900,- Kč /60min

BREUSOVA MASÁŽ

400,- Kč /30min

REFLEXNÍ TERAPIE

550,- Kč / 60min

REFLEXNÍ TERAPIE LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

600,- Kč /60min

BAŇKOVÁNÍ

350,- Kč /30min

MEDOVÁ MASÁŽ

600,- Kč /60min

UVOLNĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE

400,- Kč /30min

TĚLOVÉ SVÍCE (v ceně 1 svíce)

450,- Kč /30min

UŠNÍ SVÍCE (v ceně 2 svíce)

350,- Kč /30min

METAMORFNÍ (motýlí) TECHNIKA

500,- Kč /60min

ENERGETICKÁ HARMONIZACE ORGANIZMU

700,- Kč /60min

NEJOBLÍBENĚJŠÍ SLUŽBY

plasma generator Harmony Life
BIOREZONANČNÍ TERAPIE

Přístrojem Plazmový generátor RPZ 14 provádíme komplexní biorezonanční detoxikaci. Plazmový generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí, které úspěšně ničí viry, bakterie, plísně a parazity ve vašem těle.

DORNOVA METODA

Při naši terapii Dornovou metodou se neřeší důsledky, ale hledají se prvotní příčiny a souvislosti, tzn. neřeší se pouze problémová oblast, ale nachází se příčina, která je vesměs v nestejné délce končetin a blokádách v SI skloubení.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?