Ušní a tělové svíce

K ČEMU UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE?

Již naši předkové věděli, že každá nemoc, ať už tělesná nebo psychická, i každá bolest dává člověku signál, že proud energie v těle je narušen.

 

Svíce původně vyráběli z kůry stromů a postupně zjistili, že nejlepší účinek mají svíce vyrobené ze směsi čisté bavlny, parafínu a včelího vosku.

 

Princip působení svíce využívá komínový efekt. Proto je důležité, aby svíce co nejlépe doléhala na pokožku v místě, kde pálíme. Díky podtlaku, který ve svíci vzniká, se uvolní zablokovaná energie a tím uvolní samo-léčebnou energii těla. Dále částečně z těla odsaje nečistoty (záněty, cysty, myomy, otoky o jiné sedimenty) a další část v těle uvolní (tělo ji vyloučí cestou, kterou zná).

UŠNÍ SVÍCE

Svíce čistí sluchové ústrojí, vyrovnává tlak v hlavě i uších a ovlivňujte tvorbu ušního mazu.

 

Při nadměrné tvorbě ušního mazu, který může být příčinou mnohých obtíží jako je hučení, pískání, šum, nerovnováha ušního tlaku a pocit zalehlých uší, tento maz tuhne a snižuje sluchový vjem. V důsledku nesprávného čištění se ušní maz tlačí stále hlouběji do ucha. Ušní svíčky teplem nahromaděný maz změkčí a vytvořený podtlak ho vysaje. Zároveň dochází k vyrovnávání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje zablokované toky energie v meridiánech, což jsou energetická vedení, jejichž úlohou je přeprava a rozvádění životní energie v organismu člověka.

 

POUŽITÍ UŠNÍCH SVÍCÍ

– léčba a prevence migrén

– bolest zubů a hlavy

– únava

– stres a vyčerpání

– nespavost

– při nachlazení

– ucpané dutiny

– oční potíže

– hučení nebo šumění v uších

– na pročištění lymfatického systému od hrudního koše směrem nahoru

– pročištění dutin a uší

– akutní a chronické rýma

 

KONTRAINDIKACE

– akutní zánět ucha

– mykózy zevního zvukovodu předcházejí nadměrnému hromadění ušního mazu,

– při perforaci bubínku

– při zúženém bubínku

 

Překvapující účinky ušních svící lze pozorovat i při posílení imunitního systému. Použití ušních svící je možná od věku, kdy lze dítě udržet během aplikace v klidu, horní hranice věku není omezena.

 

Frekvence použití je individuální, při obtížích možno opakovat po 3 následující dny, pro stabilizaci a prevenci 1x měsíčně.

TĚLOVÉ SVÍCE

Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů, otoků, cyst, krevních sraženin i kamínků. Svíce odstraňuje negativní emoce z těla a spaluje negativní energie apod.


Pro místa přikládání tělových svící využíváme celostní diagnostiku i místa obtíží, bolestí a otoků určeném klientem. Svíce vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa. Svíce považujeme za výbornou pomůcku při různých bolestech, pooperačních a poúrazových stavech, chronických zánětech, atd. Po skončení přiložení svíce celý proces dobíhá ještě určitou dobu, úměrně hloubce procesu nastalých změn, trvající řádově dny až týdny.

 

Tělové svíce se dají přikládat i na jednotlivé body meridiánových drah, využívám je také k harmonizaci čaker a pomohou tak k uvolnění bloků a návratu radosti ze života.

 

Pro podporu léčení a hojení mohou být použiti vonné oleje.

 

Levandule – pro zklidnění

Rozmarýn– na rozproudění

Kurkuma – protizánětlivá

Akát – vytahuje bolest z kloubů

Máta – dýchací problémy

 

POUŽITÍ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

– očištění organismu

– zmírnění zánětů a otoků

– odstranění bolestí

– zbavení těla hlenů

– odstranění migrény

– zmenšení až celkové odstranění cyst

– bolestivá místa

– odstranění negativních emocí

 

NEDOPORUČUJE SE POUŽÍVAT

– do otevřených ran

– na sliznici

– v případě alergie na obsažené látky

– v místě srdce (doporučuje se dále od srdce)

– na vrcholku hlavy – v oblasti sedmé čakry (raději horní okraj čela)

 

Je důležité zvýšit pitný režim před a po použití svíce.

NABÍZÍME TAKÉ TYTO SLUŽBY

Harmony Life baňkovaní
BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je velmi starou metodou, která se již ve starověku používala k potlačování bolestí pohybového aparátu, ale také ke zmírňování vnitřních potíží.

DORNOVA METODA

Při naši terapii Dornovou metodou se neřeší důsledky, ale hledají se prvotní příčiny a souvislosti, tzn. neřeší se pouze problémová oblast, ale nachází se příčina, která je vesměs v nestejné délce končetin a blokádách v SI skloubení.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?