Harmonizace

CO JE HARMONIZACE?

Naše tělo je úžasný systém, kde je vše vzájemně propojeno a vše se vzájemně ovlivňuje.

 

Proto jediným předpokladem zdravého a šťastného života je žít sám se sebou v harmonii, to znamená uvést naše tělo, mysl i duši do rovnováhy. K tomu se potřebujeme starat dobře o své tělo, mít pozitivní přístup k sobě samým a k životu vůbec a mít silné duchovní spojení. Podaří-li se nám to, můžeme se těšit ze zdravého, spokojeného života.

 

Celý náš život se může obrátit o 100% pouhou změnou našeho myšlení. Přitom vůbec není důležité jak dlouhé období negativních myšlenkových vzorců, nebo nějaké nemoci nebo nějakého nefungujícího vztahu, nedostatku peněz nebo sebenenávisti jsme prožili. Protože myšlenky, které máme dnes, určují naši budoucnost, můžeme právě teď začít odstraňovat staré myšlenkové nesmysly a přesvědčení a měnit svůj život podle našeho přání.

 

Každému, kdo chce nastoupit na novou cestu, pomůžeme:

– nalézt přesvědčení, která jsme slýchali od dětství a stala se programem pro naši mysl a tím nás dovedla do dnešní situace,

– odhalit psychické příčiny našich nemocí,

– uvolnit bloky na energetických dráhách našeho těla.

 

Pokud tímto způsobem budeme řešit příčiny nemocí a ne pouze jejich projevy, nastartujeme náš organismus k samouzdravovacím procesům a budeme překvapeni, jak se náš život začne měnit.

 

METAMORFNÍ (MOTÝLÍ) TECHNIKA

Harmony Life metamorfni technika1
METAMORFNÍ (MOTÝLÍ) TECHNIKA

V prenatálním období, tj. v době mezi početím a porodem, je dítě a jeho duše nejtěsněji spjata s matkou. Během těchto devíti měsíců v těle matky se u dítěte vyvíjí jak páteř, tak i všechny ostatní orgány. V tomto období, vždy v příslušném období prenatálního vývoje dítěte, se ukládají v jeho těle a v buněčné struktuře všechna emocionální rozpoložení matky.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?