Biorezonanční diagnostika

CO JE BIOREZONANČNÍ PŘÍSTROJ OBERON?

OBERON je biorezonanční přístroj, který dokáže pomocí tzv. nelineární NLS (Non-linear Analysis Systems) analýzy zobrazit aktuální fyzický a funkční stav organismu, jednotlivých orgánů, případná infekční ložiska.

 

Přístroj Oberon je vhodný ke kontrole účinků jakékoliv léčby, léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, bylin, prakticky všech druhů terapií. Hlavní částí jsou hlavové senzory (snímače) s magnetickými induktory (převodníky). Tyto snímají informace z nízkých magnetických polí mozkového centra. Tyto informace (signály) jsou pak zesíleny a pomocí sofistikovaného softwaru Metapathia zpracovány a vyhodnoceny. Vyhodnocování stavu lidského organismu je prováděno porovnáním dat diagramu (grafu) s etalony (vzorky) uložené v databázi softwaru. Takto je možno zachytit stavy a změny vlnových charakteristik různých tělních tkání, jednotlivých buněk, chromozomů a dokonce separátních enzymů a hormonů. Systém sám postavený na spektrální analýze určitých magnetických polí mozků je světově pokrokovou informační technologií, která na začátku tohoto století patří k nejvýkonnější metodě moderní přírodní vědy.

 

Oberon provádí nelineární NLS analýzu pomocí biorezonanční metody. Biorezonance umožňuje získat oscilační obraz člověka, který se mění v závislosti na tom, jaké látky jsou přítomny v našem organizmu. Alergeny, plísně, bakterie, viry, paraziti, léky – to vše jsou látky, jejichž přítomnost lze v našem těle vyčíst z oscilačního obrazu.

Biorezonanční přístroje dokážou vlnění cizorodých látek nejen odhalit a identifikovat, ale také upravit , aby toto vlnění v našem těle neškodilo. Při biorezonanci se využívá elementárních vlastností hmoty. Buňky spolu komunikují pomocí určitých vlnových délek (frekvencí), když se do těla dostane např. toxin, vysílá do těla rušivé frekvenční vzorce, které vadí vlastním tělesným regulačním silám a postupně oslabují tělesné funkce.

 

Lidské tělo vysílá rozmanité elektromagnetické vlny, přičemž buňky jednotlivých tkání a orgánů mají specifická vlnění. Vlnění u nemocného člověka se proto liší od vlnění u člověka zdravého. Biorezonance je nenásilná oscilační metoda, bez jakýchkoliv vedlejších účinků, která je ovládána počítačem. Přístroj s hlavovými senzory a elektrodami přiloženými na tělo měří elektromagnetické vlnění pacienta. Za pomocí speciálního elektronického filtru poté přístroj rozliší fyziologicky „zdravé“ signály těla od patologických „nemocných“. Druhý „harmonizační“ krok poté spočívá v tom, že patologické signály jsou v přístroji invertovaný „obráceny“ na fyziologické a vráceny zpět do těla. Zmenšením počtu patologických signálů v organismu se vyrovnává biopotenciál lidského těla a startují se „uzdravující“ mechanismy organismu.

JAK VYPADÁ VÝSLEDEK DIAGNOSTIKY OBERON?

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?