Biorezonance

CO JE BIOREZONANCE?

Energie je základní nenahraditelná součást života. Od úrovně naší energie se odvíjí náš zdravotní stav.

Biorezonance je bezbolestná a rychlá metoda analýzy zdravotního stavu a jeho ozdravování.

Moderní biofyzika ukazuje, že naše buňky rezonují v určitých, pro každý druh buněk specifických frekvencích. Všechny buňky mezi sebou komunikují a kontrolují biologický a chemický systém našeho těla. Zdravé buňky rezonují v úplně odlišných frekvencích, než buňky nemocné.

 

Této jejich vlastnosti využívá biorezonanční diagnostika. Bakterie, viry, plísně, alergeny, elektromagnetický stres z různých zdrojů, toxické a chemické látky, dokážou zablokovat a narušit frekvence našich buněk jim podobnou vlnovou délkou. Překáží tak vstřebávání a metabolizování živin na buněčné úrovni a tím vytvářejí alergie a různá onemocnění.

 

Biorezonanční terapie využívá specifických frekvencí zátěží našeho organismu (bakterií, virů, plísní, parazitů, alergenů apod.) tím, že je likviduje vysíláním těchto jejich frekvencí zpětně do našeho organismu. Protože naše buňky rezonují ve frekvencích 10 tisíc krát vyšších, než jsou frekvence našich zátěží, dochází k detoxikaci a ozdravění našeho organismu bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

NABÍZÍME TYTO BIOREZONAČNÍ SLUŽBY

Harmony life biorezonance
BIOREZONANČNÍ DIAGNOSTIKA

vyšetření provádíme za pomocí biorezonančního přístroje Oberon. Pomocí tzv. nelineární NLS (Non-linear Analysis Systems) analýzy dokáže zobrazit aktuální fyzický a funkční stav organismu, jednotlivých orgánů, případná infekční ložiska.

BIOREZONANČNÍ TERAPIE

Přístrojem Plazmový generátor RPZ 14 provádíme komplexní biorezonanční detoxikaci. Plazmový generátor využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí, které úspěšně ničí viry, bakterie, plísně a parazity ve vašem těle.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?