Baňkování

CO JE BAŇKOVÁNÍ?

Baňkování je velmi starou metodou, která se již ve starověku používala k potlačování bolestí pohybového aparátu, ale také ke zmírňování vnitřních potíží.

 

Baňkování je přikládání skleněných kulovitých nádobek s nahřátým vzduchem, ve kterých se ochlazením vytvoří podtlak a ten způsobí jejich přisátí na pokožku. Mohou se nechat přisáté po delší dobu anebo je možno baňkami masírovat po celých zádech pro uvolnění zatvrdlin a jejich překrvení. Účinek masáže baňkami v tomto případě nelze jinou metodou docílit ani nahradit.

 

Je to velmi oblíbená a účinná masážní technika, která dobře pomáhá od bolestí pohybového aparátu, působí na blokády a rozhýbá energii ve vašem těle. Nejčastěji se baňkují záda, ale také je možné baňkování ramen, kolen, kyčlí, břicha a jiných částí těla. Tímto způsobem aktivujeme celý organismus, povzbuzujeme lymfatický systém člověka a tím dostaneme veškeré toxiny, látky, které náš organismus zatěžují, z těla ven. Proto je technika baňkování vhodná při jakýchkoliv bolestech zad, u vysokého tlaku, bolestech hlavy, duševního přetížení, svalových bolestech, zejména zanedbaných a dlouhodobých.

 

Účinky baňkování lze zesílit tím, že se baňky přikládají na akupunkturní body. Masáž je pak účinnější.

 

Tato masáž není vhodná v posledním trimestru těhotenství.

 

Upozornění:

Dočasným doprovodným efektem baňkování může být popraskání drobných cévek a vytvoření mírných krevních podlitin, které se zhruba do tří dnů z těla ztratí.

 

Pro maximální účinek je vhodné absolvovat tuto terapii první čtyři návštěvy v rozmezí 4 dnů, pak v týdenních intervalech a po 6 týdnech 1x měsíčně.

NABÍZÍME TAKÉ TYTO SLUŽBY

Harmony Life breussova masáž
BREUSSOVA MASÁŽ

Rakouský léčitel Rudolf Breusse tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.

DORNOVA METODA

Při naši terapii Dornovou metodou se neřeší důsledky, ale hledají se prvotní příčiny a souvislosti, tzn. neřeší se pouze problémová oblast, ale nachází se příčina, která je vesměs v nestejné délce končetin a blokádách v SI skloubení.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?