Medová masáž

CO JE MEDOVÁ MASÁŽ?

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu veškeré toxické látky z potravin, léků, životního prostředí apod., které se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celý náš život. Toxické látky oslabují náš organizmus, snižují imunitní systém a způsobují mnoho tzv. civilizačních nemocí.

 

Protože se v oblasti páteře nacházejí nejdůležitější akupunkturní body a nervová zakončení, která ovlivňují většinu orgánů, může se medová masáž podílet na jejich vyléčení. Pohybem ruky jsou pumpováním toxiny vytaženy na povrch pokožky a jsou rozeznatelné od medu. To nám pomáhá rozpoznat množství vyloučených toxinů a tím i počátky některých nemocí.

 

Medová masáž je vhodná při vyčerpání a zvládání stresu, při napětích, nervových poruchách, při rozvinutých nemocech, je také velice účinná při typických civilizačních nemocech – např.: žaludečních a střevních poruchách, plísňových onemocněních střev, pokožky a orgánů, bolestech hlavy, chronické rýmě, nespavosti, alergiích, revmatizmu, depresích, jaterních a ledvinových nemocech, ženským nemocech, stavech po operacích aj. Výborná je při jarních očistných kůrách.

 

Je vhodné absolvovat kůru v rozsahu 10 aplikací 1x týdně, později už jen udržovat 1x měsíčně. Tyto masáže jsou vhodné i v těhotenství.

 

Medové masáže nejsou vhodné u lidí, kteří mají:

– alergii na med

– citlivou pokožku

– ranky, odřeniny na těle.

MŮŽETE TAKY ZKUSIT

lymfaticka masaz harmony life
REFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní terapie vychází z teorie, že na našich chodidlech je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Každý orgán má na chodidle svojí oblast (plošku). Pokud orgán správně nefunguje, je při masáži ploška citlivá. Je to důležité z hlediska prevence, jelikož na fyzické rovině ještě tento problém nemusí být pociťován.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?