Detoxikace

CO JE DETOXIKACE?

Pomocí detoxikace se čistí orgány, které slouží k vylučování škodlivin z organismu: játra, ledviny, střeva, plíce a kůže a zároveň se aktivuje lymfatický systém. Jelikož je naše tělo každodenně vystaveno těmto zátěžím, je detoxikace nutnou součástí našeho života, tak jako každodenní umývání našeho těla nebo pravidelný úklid domácnosti. Existuje řada osvědčených metod a technik detoxikace organismu. V našem centru vám pomůžeme se těchto toxických látek zbavit.


Postup detoxikace:

1. Očista organismu od virů, bakterií, plísní a parazitů.
2. Očista organismu od těžkých kovů a chemických látek.
3. Výživa organismu – dodat buňkám kvalitní stavební materiál.
4. Ochrana organismu – antioxidanty, minimalizovat elektromagnetické záření.

PROČ POTŘEBUJEME DETOXIKACI?

Organismus má přirozené samočistící schopnosti k vypořádání se s nástrahami našeho každodenního života. Problém je, že současný svět představuje pro náš organismus větší sousto, než je schopen zpracovat. Všichni jsme denně vystavováni působení velkého množství jedů, jako např. elektromagnetické zátěž, formaldehyd z nábytku, kadmium z hnojiv, barvy a laky na vlasy, potravinářské přísady, léky, prostředky denně používané v domácnosti, mikrovlnné záření, geneticky upravované potraviny apod. A náš organismus již na to nestačí a v těle se začínají hromadit přebytečné jedy. Toto toxické přetížení způsobuje zhroucení imunitního systému.

NABÍZÍME TYTO SLUŽBY

Harmony Life medova masaz 1
MEDOVÁ MASÁŽ

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu veškeré toxické látky z potravin, léků, životního prostředí apod., které se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celý náš život. Toxické látky oslabují náš organizmus, snižují imunitní systém a způsobují mnoho tzv. civilizačních nemocí.

REFLEXNÍ TERAPIE

Reflexní terapie vychází z teorie, že na našich chodidlech je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány. Každý orgán má na chodidle svojí oblast (plošku). Pokud orgán správně nefunguje, je při masáži ploška citlivá. Je to důležité z hlediska prevence, jelikož na fyzické rovině ještě tento problém nemusí být pociťován.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?