Regenerace

CO JE REGENERACE?

Po vyčištění organismu od největších zátěží je důležité dodat do něj vše, co potřebuje pro správné fungování a tím dochází k regeneraci našich buněk. Tzn., že uvolněné místo po odstranění toxinů je velice vhodné nahradit potřebnýma živinami.

 

V počáteční fázi si můžeme pomoci potravinovými doplňky, bylinkami apod., čímž si doplníme to, co našemu organismu chybí.

 

A protože je každá bytost originální a jedinečná, neexistuje univerzální dieta nebo správná výživa.

Nejdůležitější je naladit se na své tělo a své srdce a naučit se vnímat, co nám dělá dobře a co ne.

Takže někomu bude vyhovovat si celý život pomáhat dodáváním potřebných látek pomocí průmyslu vyrábějícího doplňky stravy. Jiné bytosti mohou objevovat svou božskou podstatu a tím si zhmotňovat zdravé tělo a ovlivňovat vědomě každé sousto, které vloží do úst.

 

Nejdůležitější ovšem je, že nic neděláme proto, že je to doporučeno všeobecným narativem a nebo současným módním trendem, ale po malých krůčcích se dopracujeme ke stravování, které s námi rezonuje.

 

Na závěr si připomeňme, co nám nejčastěji blokuje regenerační schopnosti těla a tím způsobuje předčasné stárnutí organismu:

• nevyvážená strava

• nedostatek spánku a ponocování narušuje přirozené biorytmy

• pití alkoholu, kouření, užívání drog a léků

• přejídání se

• nedostatek přirozeného pohybu.

NABÍZÍME TYTO SLUŽBY

Harmony Life baňkovaní
BAŇKOVÁNÍ

Baňkování je velmi starou metodou, která se již ve starověku používala k potlačování bolestí pohybového aparátu, ale také ke zmírňování vnitřních potíží.

BREUSSOVA MASÁŽ

Rakouský léčitel Rudolf Breusse tvrdil, že neexistují zdegenerované ploténky, se kterýma se dle lékařů nedá nic udělat, ale pouze opotřebované ploténky. Touto masáží ploténky zregenerují.

DORNOVA METODA

Při naši terapii Dornovou metodou se neřeší důsledky, ale hledají se prvotní příčiny a souvislosti, tzn. neřeší se pouze problémová oblast, ale nachází se příčina, která je vesměs v nestejné délce končetin a blokádách v SI skloubení.

UŠNÍ A TĚLOVÉ SVÍCE

Ušní svíce čistí sluchové ústrojí, vyrovnává tlak v hlavě i uších a ovlivňujte tvorbu ušního mazu. Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů, otoků, cyst, krevních sraženin i kamínků. Svíce odstraňuje negativní emoce z těla a spaluje negativní energie apod.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?