Přístrojová lymfatická masáž

CO JE PŘÍSTROJOVÁ LYMFATICKÁ MASÁŽ (LYMFODRENÁŽ)?

Tělová přístrojová lymfatická masáž (lymfodrenáž) působí proti celulitidě, detoxikuje a regeneruje organismus.

 

Příjemná a efektivní přístrojová lymfatická masáž přístrojem Pneuven Bevuk Relax 4.14PD provádí drenáž dolních končetin, boků, pasu a zadečku. Speciální návleky s komorami, do kterých je vháněn vzduch, se nafukují a vytlačují lymfu z periferie do centra. Dochází k aktivaci lymfatických cév a tím se zlepšuje odvod toxických látek zadržených v těle. Je to nejenom kosmetická metoda, ale také uznávaná léčebná metoda s širokou oblastí využití.

 

 

Indikace:

Zdravotní důvody – při bércových vředech, migrénách, bolestech hlavy, léčbě obezity apod.

Kosmetické důvody – celulitida, akné, atd.

Sportovní důvod – poúrazové stavy, bolesti páteře, svalů, relaxace

Kontraindikace:

– akutní virové či bakteriální onemocnění, horečnaté stavy

– onkologická onemocnění, která nejsou v remisi

– akutní žilní onemocnění

– nedostatečná činnost srdeční, srdeční edémy

– 1. trimestr těhotenství

– otoky způsobené onemocněním srdce a ledvin

V případě křečových žil je nutné poradit se s lékařem.

Vhodné oblečení:

Pohodlné triko, tenké legíny nebo tepláky a ponožky. Před ošetřením, během a po ošetření je nezbytné zvýšit příjem tekutin pro odvádění toxinů z organismu.

Pro efektivní výsledek doporučujeme absolvovat 10-20 ošetření, 2-3x týdně (podle stupně postižení).

Harmony Life lymfodrenaz

MŮŽETE TAKY ZKUSIT

RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Velmi jemná a účinná masážní technika se provádí pomocí reflexní terapie na nohou s obrovským reflexním účinkem na celý organismus. Ovlivňuje, stimuluje, zprůchodňuje a čistí lymfatický systém celého těla.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?