Medová masáž

CO JE REFLEXNÍ TERAPIE?

Reflexní terapie vychází z teorie, že na našich chodidlech je zobrazený celý člověk – od páteře až po vnitřní orgány.

 

Každý orgán má na chodidle svojí oblast (plošku). Pokud orgán správně nefunguje, je při masáži ploška citlivá. Je to důležité z hlediska prevence, jelikož na fyzické rovině ještě tento problém nemusí být pociťován. V současné době prudce vzrostlo užívání léků,  které bohužel mají negativní vliv na důležité funkce našeho organimu, a ve skutečnosti škodí více než nemoc, na které se tyto léky užívají. Reflexologie je velice efektivní metoda aktivace samouzdravovacích schopností našeho organismu. Na každém chodidle je více než 7000 nervových zakončení. Použitím speciálních tlakových technik jsou odstraňovány bloky reflexních drah a nejrůznější funkční poruchy, které bývají často doprovázené bolestí, u postiženého orgánu dochází k evidentnímu zlepšení stavu. Stimulován je rovněž lymfatický systém, čímž dochází k vylučování toxických látek z těla.

 

Masáž reflexních zón na chodidle je mnohem víc než jen běžná masáž chodidel. Je to jediná metoda, kde zjišťování potíží je současně i účinnou terapií. Dá se přirovnat k dálkovému ovládání. Protože stlačením citlivé plošky se přes ni okamžitě vysílá pomocná energie přímo do postižených orgánů nebo částí těla. Původním úkolem reflexní terapie byla prevence, dnes je používána především k léčbě nebo k urychlení rekonvalescence. Její výhodou je její téměř okamžitý účinek při různých bolestech a akutních problémech. Je to přesně cílená léčebná metoda, jejíž kořeny sahají přibližně 5000 let zpátky.

 

Pokud na reflexní terapii přijdete poprvé, provádíme nejprve diagnostiku na šlapkách nohou. S její pomocí se dá odhalit příčina zdravotních potíží, které většinou nejsou přímo v nemocném orgánu. Na základě diagnostiky navrhnu postup ošetření a frekvenci dalších návštěv.

 

Mimo jiných teoretických a praktických kurzů v ČR jsme úspěšným absolventem specializovaného certifikovaného kurzu reflexní terapie v Anglii a to přímo osobně u zakladatelky The British School of Reflexology paní Ann Gillanders. 

MŮŽETE TAKY ZKUSIT

Harmony Life medova masaz 1
MEDOVÁ MASÁŽ

Detoxikační masáž medem odstraňuje z organizmu veškeré toxické látky z potravin, léků, životního prostředí apod., které se ukládají hluboko v tělesných tkáních po celý náš život. Toxické látky oslabují náš organizmus, snižují imunitní systém a způsobují mnoho tzv. civilizačních nemocí.

Ahoj, jmenuji se Kubíček a mám 2 a 3/4 roků. Byl jsem pořád nemocný, asi po očkování. Buď jsem měl rýmečku, nebo mě bolely ouška a jindy jsem moc kašlal, až jsem z toho zvracel. S maminkou jsme začali chodit na léčivé světýlko k tetě Hance, kde má spoustu hraček, užíval jsem k tomu medicínky a po 2 měsících mohu konečně chodit ven a hrát si s dětmi.

Maminka Kubíčka

Od 20 let jsem trpěla záněty močových cest 2 – 3 x ročně. Po absolvování cílených frekvencí na plazmovém generátoru v kombinaci s bioinformačními kapičkami jsem již více než 2 roky v pořádku. Děkuji za profesionální a lidský přístup.

Renáta

Závodně hraji házenou, začaly mě bolet klouby a hlavně kolena, postupem času i v klidu, bez ohledu na zátěž. Diagnostikou zjištěny streptokoky na kloubech i srdci, následovala léčba frekvencemi, a dnes jsem bez bolestí a mohu se opět naplno věnovat sportu. Moc děkuji za pomoc a hlavně profesionální přístup.

Pavel

Dobrý den, Harmony Life jsem navštívila jako další z mnoha metod, které jsem do té doby vyzkoušela na mé stále se prohlubující deprese( a to i přesto, že jsem brala antidepresiva), neustálou únavu a velké bolesti kloubů. Jelikož jsem po 4 hodinách na Plazmovém generátoru ucítila obrovskou úlevu od bolestí kloubů, přesvědčilo mě to v pokračování užití této terapie. S paní Hankou jsme postupně nahradily chemická antidepresiva přírodními, pracovaly jsme na uvolňování mých emočních bloků a já se konečně cítím skvěle a opět mě baví život.

Nováková Dana

Manželka trpěla ve svých 76 letech úporným kašlem, kterého se nemohla zbavit i přes veškerou lékařskou péči. Díky frekvencí na streptokoky a stafylokoky se během 14 dnů svého kašle zbavila a konečně se v noci vyspala. Mohu všem jen doporučit. S úctou váš František

František

Chci se podělit o svou radost. Na mandlích se mi vytvořily hnisavé polypy, se kterými jsem absolvovala klasické lékařské kolečko, léčena jsem byla antibiotiky, ke kloktání Tantum verde, Stopangin, ale hnis v krku se úporně držel. Po diagnostice a na ni navazujících 4 kúrách na plazmovém generátoru jsem se konečně svého problému zbavila.

Jana K.

Moc ráda tam chodím, oceňuji osobní přístup s cílem ze srdce pomoci a výsledkem je vyléčení bez nežádoucích účinků:) navíc se tam člověk vždy krásně zrelaxuje:)

Kristin Sophie

    CHCETE ZNÁT PŘÍČINY VAŠICH ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ?